TEAM

PROJEKT INK TEAM:

DAWID:

Nazywam się Dawid i interesuję się tatuażami, od kiedy pamiętam. Jestem ojcem małego Alexandra, w roli ojca czuję się dobrze. Teraz lubię kolorowe tatuaże, kiedyś było to inaczej. Należę raczej do osób, które idą swoim torem i nie parzą w kierunki, w którym idą wszyscy.
FB: DAWID 


PAULINA:

Cześć, mam na imię Paulina. Nie będę zanudzać Was opisem opartym o sztywny szablon. Mam dwadzieścia cztery lata i uwielbiam tatuaże- właśnie dlatego znalazłam się w gronie Projekt INK prowadzonego przez Dawida. Decyzja o obecności tutaj była spontaniczna, ale absolutnie jej nie żałuję. Kocham ten światek. Jestem zwariowana, więc co chwilę mam nowe pomysły i mam nadzieję, że uda mi się ‘przelać’ je na ekran i pokazać je Wam. Zobowiązuję się do dbałości o rzetelność informacji. Często odwiedzam konwencje, więc będę polować na Wasze dziary z aparatem. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy tworzyć społeczność tego Projektu. 
FB: PAULINA

PRZEMEK:
Tatuaże i gry komputerowe to moje największe zamiłowania. Pomysły na dziarki pojawiły się w głowię mając 15 lat i od tamtej pory tak już zostało. Uwielbiam uczęszczać imprezy masowe, o dość różnej tematyce. Nie skupiam się na konkretnych gatunkach muzyki, jednak najbardziej pasują mi cięższe brzmienia. Mam własny światopogląd i nieco inaczej niż wszyscy patrzę w przyszłość.